Головне меню

Комплаєнс

КОРПОРАТИВНА ПОЛІТИКА

Корпоративна культура

Стиль керування

Підприємство дотримується стилю керування, що базується на принципах новаторства, співробітництва, гнучкості та поваги до поглядів співробітників, прагне до вдосконалення управлінської й організаційної структури підприємства.

Керування підприємством здійснюють на основі взаєморозуміння, чіткого поставлення завдань і контролю за їх виконанням. Керівництво забезпечує всі умови для налагодженої роботи співробітників, спрямованої на досягнення поставлених цілей.

На підприємстві існує чітка структура підлеглості та звітності, детально прописано положення кожного структурного підрозділу, права й обов’язки (посадова інструкція) кожного співробітника.

Завдання керівника – забезпечити баланс між відповідальністю співробітника за доручену роботу і наділенням його відповідними повноваженнями, доступом до необхідної інформації, оптимальним розподілом роботи.

Ділова етика

Запорукою успішної роботи підприємства є узгоджена й об’єднана діяльність усіх без винятку працівників на своїх робочих місцях.  Індивідуалізму, неуважного ставлення один до одного, відсутності взаємної підтримки, провокування конфліктних ситуацій у колективі не допускають.

Керівники усіх рівнів повинні:

  прагнути розвинути у підлеглих почуття причетності до досягнення ДП «КБ «Південне» високих результатів, створюючи колектив однодумців, орієнтований на досягнення поставлених стратегічних цілей;
  дуже уважно ставитися до запитів працівників підприємства;
  не надавати будь-яких незаслужених привілеїв;
  поважати особисту гідність підлеглого та не дозволяти собі яскраво емоційно оцінювати його дії;
  не перекладати відповідальність за ухвалення потрібного рішення на підлеглих;
  прагнути до нововведень;
  виходити з того, що люди, які оточують його, хочуть і вміють працювати, прагнуть реалізувати себе разом з керівником.

Усі співробітники підприємства мають:

  поважати професіоналізм і компетентність інших співробітників;
  бути терплячими до недоліків інших людей;
  узгоджувати особисті цілі з цілями підприємства;
  бути впевненими у користі своєї праці не лише для себе, але й для підприємства;
  визнавати необхідність конкуренції, але розуміти й потребу у співпраці;
  вживати заходів для негайного усунення причин та умов, які утруднюють або перешкоджають нормальному виконанню роботи та негайно повідомляти про такі випадки безпосереднім керівникам (або вищому керівництву), а також не чинити дій, які тягнуть за собою заподіяння збитків підприємству, його майну та фінансам;
  в усіх службових ситуаціях діяти в інтересах підприємства. Якщо неможливо одержати розпорядження або вказівку з будь-якого конкретного питання, діяти у такий спосіб, щоб це максимально сприяло інтересам підприємства.

Відносини керівників і підлеглих

Керівництво підприємства надає співробітникам обладнані робочі місця, необхідні матеріали й устаткування, організовує своєчасне розроблення і затвердження посадових інструкцій, що відображають трудові обов’язки персоналу.

Керівник організовує роботу підлеглих з урахуванням їхніх знань, спеціальності та кваліфікації, своєчасно визначає головні завдання та забезпечує завантаженість протягом усього робочого дня.

Співробітник підприємства має працювати чесно та сумлінно, виконувати свої посадові обов’язки, нести відповідальність за результати своєї роботи, дотримуватися трудової дисципліни, дотримуватися правил корпоративної поведінки, своєчасно та точно виконувати розпорядження адміністрації та безпосереднього керівника, використовувати робочий час для продуктивної роботи, утримуватися від дій, які заважають іншим співробітникам виконувати їхні трудові обов’язки.

Якщо співробітник не виконав розпорядження керівника, то останній зобов’язаний вжити відповідних заходів до співробітника згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Під час роботи працівникам не дозволяють залишати своє робоче місце без дозволу безпосереднього начальника або вищого керівника. Кожний співробітник має підтримувати порядок на своєму робочому місці, а також дотримуватися встановленого порядку зберігання документів і матеріальних цінностей.

Конфіденційна інформація

Влаштовуючись на роботу на ДП «КБ «Південне», співробітник бере на себе правове й етичне зобов’язання не розголошувати конфіденційну інформацію та інформацію, що є комерційною таємницею, навіть якщо надалі він вирішить залишити підприємство.

Співробітник підприємства має будувати свої відносини із замовниками на принципах надання необхідної інформації, але не розкривати інформацію, одержану на конфіденційній основі та не використовувати таку інформацію на користь інших контрагентів і замовників.

Конфлікт інтересів

Співробітники і керівники підприємства не повинні здійснювати діяльності, яка призведе до конфлікту з інтересами підприємства або може розглядатися як такий конфлікт, а також не повинні використовувати підприємство, його репутацію, інформацію з метою власного зиску або зиску інших осіб.

Якщо виникла ситуація, яка, на думку співробітника, може призвести до конфлікту інтересів, він має керуватися такими принципами:

  уникати конфлікту інтересів;
  вирішуючи ділові питання, керуватися виключно інтересами підприємства;
  не використовувати будь-яку конфіденційну або внутрішню інформацію підприємства для особистої фінансової або іншої вигоди,
а також вигоди іншої фізичної або юридичної особи;
  у разі ймовірного виникнення конфлікту інтересів це питання обговорити з безпосереднім начальником і діяти відповідно до положень цих правил;
  підприємство не перешкоджає участі своїх співробітників у трудовій діяльності в інших організаціях, у громадській діяльності та з розумінням ставиться до здійснення деякими співробітниками комерційної діяльності.

При цьому:

  співробітник повинен повідомити свого безпосереднього начальника про передбачувану паралельну роботу, особливо пов’язану з комерційною діяльністю, у письмовій формі. Якщо начальник (керівник) вирішить, що діяльність, яку здійснює співробітник, спричинить конфлікт інтересів, то співробітник не має права поєднувати цю діяльність з роботою на підприємстві;
  кожен співробітник, що здійснює комерційну діяльність, має бути впевнений, що ця діяльність не завдає шкоди у будь-якій формі іміджу або матеріальним інтересам підприємства;
  співробітник не повинен допускати негативного впливу діяльності поза підприємством на виконання своїх прямих обов’язків
на підприємстві;
  співробітник може здійснювати діяльність, не пов’язану з діяльністю підприємства, тільки у неробочий час і відповідно до положень цих правил.
Працівник може брати участь у діяльності, не пов’язаній з діяльністю компанії, лише у неробочий час та відповідно до норм цих правил.
СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ

Державне підприємство засноване на державній власності та належить до сфери управління Державного космічного агентства України.

Посилання на джерело

ПОЛІТИКА ОПЛАТИ ПРАЦІ

Законодавчо-нормативна база, що регулює трудові та пов’язані з ними відносини, а також безпосередньо питання оплати праці у КБ «Південне», містить такі основні акти:

  Кодекс законів про працю;
  Закон України «Про оплату праці»;
  Закон України «Про державний бюджет України»;
  Закон України «Про відпустки»;
  Галузева тарифна угода;
  Колективний договір підприємства.

У цей час на підприємстві застосовують 2 системи оплати праці – почасову, що є головною, та відрядну, яку застосовують для працівників, що виконують будівельні та ремонтно-будівельні роботи.

Заробітна плата складається із двох частин – головної та додаткової заробітної плати.

Головна заробітна плата – це посадові оклади (тарифні ставки), тобто нарахування винагороди за виконану роботу відповідно до встановлених норм праці (норм часу, виробітку, обслуговування, посадових зобов’язань). Посадові оклади ІТП і службовців, тарифні ставки працівників розробляють відповідно до Кодексу законів про працю, постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, галузевої тарифної угоди; можуть коригувати за наявності коштів на підприємстві. Оплата праці працівників, що виконали повну місячну норму праці, не може бути нижчою ніж рівень мінімально гарантованих посадових окладів (ставок) і законодавчий установлений розмір мінімальної заробітної плати.

Додаткова заробітна плата містить надбавки й доплати, премії та винагороди, оплату праці у святкові й неробочі дні, індексацію заробітної плати, оплату додаткових відпусток та інші заохочувальні й компенсаційні виплати. Перелік доплат і надбавок визначають галузева тарифна угода та колективний договір підприємства.

Відповідно до законодавства України виплату заробітної плати здійснюють два рази на місяць, з проміжком часу між виплатами не більше 16 (шістнадцяти) календарних днів, і не пізніше 7 (семи) днів після закінчення періоду, за який здійснюють виплату.

На підприємстві сформовано систему мотивації і стимулювання праці працівників. Окрему увагу приділяють таким групам:

  молоді працівники;
  наукові працівники;
  винахідники й раціоналізатори;
  найбільш цінні, результативні працівники.

На підприємстві існує ряд підрозділів, що мають індивідуальні методи стимулювання, розроблені відповідно до особливостей діяльності, яку провадять ці підрозділи.

Політика оплати праці у КБ «Південне» спрямована на підвищення ефективності та якості праці під час виконання завдань зі створення нових зразків РКТ, забезпечення гідного рівня оплати праці працівників підприємства.

Заохочення

На цей час на підприємстві діють такі види заохочень за сумлінну та плідну працю:

  медаль імені Головного конструктора академіка М.К. Янгеля;
  нагрудний знак «За створення ракетно-космічної техніки»;
  медаль «За особистий внесок у розвиток підприємства»;
  почесне звання «Заслужений ветеран підприємства»;
  звання «Кращий фахівець ДП «КБ «Південне» із занесенням на Дошку пошани підприємства;
  накази і подяки ГД, які присвячено ювілейним датам працівників і іншим знаменним подіям підприємства;
  звання «Найкращий винахідник і раціоналізатор підприємства»;
  звання «Найкращий молодий ІТП підприємства»;
  звання «Найкращий молодий працівник підприємства» та ін.

Керівництво підприємства виходить з клопотанням про нагородження співробітників, які найбільше відзначилися, державними і галузевими нагородами.

Охорона праці на підприємстві

Створення та убезпечення умов праці є головним пріоритетом діяльності Конструкторського бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля. Життя та здоров’я наших працівників – найвища цінність. На підприємстві забезпечено  сучасний підхід до впровадження та функціонування системи керування охороною праці ДП «КБ «Південне», що дозволяє у повному обсязі здійснювати заходи з убезпечення виконання виробничих робіт і збереження здоров’я працівників підприємства. Це не лише є правильним підходом до зниження ризиків, але й сприяє підвищенню продуктивності персоналу.

На ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» робота щодо підвищення безпеки праці на виробництві, з одного боку, спрямована на те, щоб убезпечити співробітників, з другого, – не допустити виникнення нещасних випадків і професійних захворювань. Для цього на підприємстві:

  вивчають і впроваджують у виробництво досягнення науки і техніки, прогресивні та безпечні технології, сучасні засоби колективного й індивідуального захисту працівників;
  працівників забезпечують спеціальним одягом і взуттям, працівники зі шкідливими умовами праці одержують лікувально-профілактичне харчування;
  організовано охорону здоров’я співробітників, до якої належать щорічне проходження медичного огляду, флюорографії, створено сприятливі умови для занять спортом (на підприємстві функціонує фітнес-зал) і встановлення виваженого балансу між роботою й особистим життям;
  здійснюють контроль функціонування системи керування охороною праці (СКОП) підприємства, організацію профілактичних заходів, спрямованих на усунення небезпечних і шкідливих виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням, усунення небезпек для здоров’я та життя працівників, викликаних умовами праці;
  впроваджено Положення про навчання, інструктаж і перевірку знань з питань охорони праці працівників ДП «Конструкторське бюро «Південне». Система навчання з питань охорони праці забезпечує підтримку необхідного кваліфікаційного рівня працівників і готовність виконувати професійні обов’язки, враховуючи вимоги безпеки. Для цього застосовують різні види інструктажів, тренінгів, навчання і контролю знань;
  забезпечено відповідність системи менеджменту якості підприємства вимогам, установленим ДСТУ ISO 9001, EN 9100, і постійне підвищення її результативності;
  розроблено спільно зі структурними підрозділами підприємства комплексні заходи щодо досягнення установлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, а також розділ «Охорона праці» в колективному договорі;
  впроваджують програму «Культура безпеки праці». Метою програми є зміна мислення і поведінки усього персоналу підприємства, тобто комбінація лідерства та підтримки з боку керівників найвищої ланки, участі керівників нижчої ланки та залучення працівників до дотримання заходів безпеки для збереження життя та здоров’я співробітників.
Наукова організація праці

ДП «КБ «Південне» веде свою діяльність відповідно до законодавства України і Статуту підприємства, у своїй діяльності керується довгостроковими, середньостроковими й короткостроковими стратегічними планами розвитку.

На підприємстві створено систему менеджменту якості, яка забезпечує дотримання підрозділами та фахівцями порядку і якості виконання своїх функцій і містить увесь комплекс документів, що регламентують діяльність підприємства в усіх напрямах проводжуваної діяльності.

Згідно з обсягами і специфікою виконуваних робіт побудовано адміністративно-організаційну структуру підприємства. Враховуючи те, що разом з основними підрозділами (що виконують НДДКР) до складу підприємства входить увесь комплекс підрозділів, необхідний для забезпечення основних робіт, виконання адміністративно-управлінських, збутових і маркетингових та інших функцій, обрано найбільш оптимальний тип структури – лінійно-функціональний з елементами матричного в основній діяльності. Підрозділи підприємства укомплектовані персоналом, якісний і кількісний склад якого дозволяє впоратися з усіма поставленими завданнями.

Організацію праці підрозділів визначають положення про структурні підрозділи. Вони є внутрішнім нормативним документом, на підставі якого організовують повсякденну діяльність цього підрозділу, оцінюють результати роботи, складають посадові інструкції, визначають завдання, функції, права, зобов’язання та відповідальність працівників.

Положення про структурний підрозділ є локальним нормативним актом підрозділів підприємства, який визначає порядок створення підрозділу, правове й адміністративне положення підрозділу, його взаємозв’язки з іншими підрозділами підприємства, відповідальність підрозділу в цілому та його керівника. Використовуючи положення про структурний підрозділ (його внутрішню структуру), розробляють посадові інструкції, а для робітничих професій – робочі інструкції.

Посадові та робочі інструкції і положення про підрозділи є основними нормативними документами, що встановлюють вимоги до роботи керівників і працівників організації. Посадові та робочі інструкції обов’язкові для виконання, є підставою для оцінювання результатів роботи, професійної компетентності працівника та прийняття кадрових рішень.

Підставою для визначення завдань, функцій, взаємодії, результатів і показників роботи підрозділів підприємства, повноважень і відповідальності працівників є розподілення бізнес-процесів і функцій між підрозділами та працівниками.

Посадова та робоча інструкції розкривають зміст робіт, які має виконувати працівник, з обов’язковим відображенням участі в реалізації цілей і завдань у сфері якості, установлених для підрозділу, охорони праці, безпеки ведення робіт й екологічної безпеки.

Посадові та робочі інструкції складено для всіх працівників, занесених до штатних розкладів і розстанов. Вони чітко й ясно визначають вимоги до кваліфікації працівників, їх обов’язки, права та відповідальність з метою визначення та розподілення праці у підрозділах.

Політичний нейтралітет

Підприємство з розумінням ставиться до прагнення своїх співробітників бути добре обізнаними виборцями, брати участь у політичному процесі.

Підприємство не забороняє участь співробітників у політичній діяльності в неробочий час. Участь співробітника у політичній діяльності в робочий час заборонено.

Здійснення агітації будь-якого виду в приміщеннях підприємства, у тому числі розклеювання рекламних матеріалів або розповсюдження літератури на підтримку кандидатів партій, заборонено законодавством України.

Заборонено використовувати програмне забезпечення, офісне устаткування, канцелярські та інші офісні речі з метою здійснення такої діяльності.

Співробітник не повинен домагатися прихильності або викликати ворожість з боку підприємства у зв’язку з рішенням особисто брати участь у політичній діяльності.

Політичні переконання та партійна належність співробітника не можуть бути підставою для догани або звільнення, якщо вони не суперечать чинному українському законодавству.

Кадрова політика

Політика рівних можливостей

Рівні можливості

Усі призначення, підвищення по службі і переведення на інші посади, а також інші рішення, що впливають на працевлаштування працівників, ухвалюють без урахування національності, походження, статі, віросповідання та ін.

Така політика регулює всі аспекти трудової діяльності, включаючи вибір і розподіл праці, оплату праці, підвищення по службі, дисципліну, звільнення, а також доступ до пільг та навчання.

Гендерна політика

Гендерну політику підприємства реалізовано через послідовне створення умов для розвитку співробітників підприємства у професійній сфері незалежно від статі. ДП «КБ «Південне» забезпечує рівні можливості для самореалізації працівників обох статей, дотримується принципів  рівності чоловіків і жінок в усіх аспектах професійної діяльності.

Працевлаштування людей з особливими потребами

Кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Встановлення трудових прав і гарантій працюючим особам з інвалідністю у КБ «Південне» регулюється Конституцією України, Кодексом законів про працю, законами України «Про відпустки», «Про охорону праці», «Про основи соціальної захищеності інвалідів», «Про реабілітацію інвалідів в Україні». На підприємстві створюють робочі місця для працевлаштування людей з обмеженими можливостями та забезпечують умови праці з урахуванням медичних рекомендацій. Також для працівників з обмеженими фізичними можливостями законодавчо закріплено додаткові гарантії захисту трудових прав, яких неухильно дотримуються у КБ «Південне». Підприємство зацікавлене в адаптації, повноцінній трудовій і професійній реалізації працівників з обмеженими можливостями нарівні з іншими співробітниками.

Політика розвитку персоналу

Навчання та розвиток персоналу

Готовність та здатність персоналу плідно працювати, розвиватися, навчатися новому – запорука довготривалого успіху підприємства. Тому  в КБ «Південне» приділено особливу увагу навчанню та підвищенню професійного рівня колективу.

Дізнатися більше

Протидія корупції

Антикорупційне законодавство України

МІЖНАРОДНІ ДОКУМЕНТИ

КОНВЕНЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ НАЦІЙ ПРОТИ КОРУПЦІЇ (ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 18.10.2006 № 251-V)

ЦИВІЛЬНА КОНВЕНЦІЯ ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ (ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 16.03.2005 № 2476-ІV)

КРИМІНАЛЬНА КОНВЕНЦІЯ ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ (ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 18.10.2006 № 252-V)

ЗАКОНИ УКРАЇНИ

ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 14.10.2014 № 1699-VII «ПРО ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ (АНТИКОРУПЦІЙНА СТРАТЕГІЯ) НА 2014-2017 РОКИ»

ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 07.04.2011 № 3207-VІ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА КОРУПЦІЙНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ»

ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 18.04.2013 № 221-VІІ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ПРИВЕДЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА У ВІДПОВІДНІСТЬ ІЗ СТАНДАРТАМИ КРИМІНАЛЬНОЇ КОНВЕНЦІЇ ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ»

ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 14.05.2013 № 224-VІІ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ»

ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 14.10.2014 № 1700-VII «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ»

ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 14.10.2014 № 1698-VII «ПРО НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ»

ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 25.12.2015 № 922-VIIІ «ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ»

АКТИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІД 05.10.2011 № 964/2011 «ПРО ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАХОДИ З РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО ЗАСАДИ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ»

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІД 21.10.2011 № 1001/2011 «ПРО НАЦІОНАЛЬНУ АНТИКОРУПЦІЙНУ СТРАТЕГІЮ НА 2011-2015 РОКИ»

АКТИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 13.06.2000 № 950 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ СТОСОВНО ОСІБ, УПОВНОВАЖЕНИХ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 16.11.2011 № 1195 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПЕРЕДАЧІ ДАРУНКІВ, ОДЕРЖАНИХ ЯК ПОДАРУНКИ ДЕРЖАВІ, АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ, ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, ДЕРЖАВНИМ АБО КОМУНАЛЬНИМ УСТАНОВАМ ЧИ ОРГАНІЗАЦІЯМ»

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 04.09.2013 № 706 «ПИТАННЯ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ»

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД ВІД 29.04.2015 № 265 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРОГРАМИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСАД ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ (АНТИКОРУПЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ) НА 2015-2017 РОКИ»

НАКАЗИ МІН’ЮСТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ МІН’ЮСТУ УКРАЇНИ ВІД 23.06.2010 № 1380/5 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ МЕТОДОЛОГІЇ ПРОВЕДЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ПРОЕКТІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ»

НАКАЗ МІН’ЮСТУ УКРАЇНИ ВІД 11.01.2012 № 39/5 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ОСІБ, ЯКІ ВЧИНИЛИ КОРУПЦІЙНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ»

НАКАЗ МІН’ЮСТУ УКРАЇНИ ВІД 23.03.2012 № 448/5 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПЕРЕВІРКИ НАЯВНОСТІ В ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ВИКОНАННЯМ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, КОРПОРАТИВНИХ ПРАВ»

НАКАЗ МІН’ЮСТУ УКРАЇНИ ТА МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ УКРАЇНИ ВІД 30.09.2013 № 2055/5/1153 «ПРО НАЦІОНАЛЬНУ СИСТЕМУ ОЦІНКИ РІВНЯ КОРУПЦІЇ»

РІШЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

РІШЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ВІД 10.06.2016 № 2 «ПРО ПОЧАТОК РОБОТИ СИСТЕМИ ПОДАННЯ ТА ОПРИЛЮДНЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ ОСІБ, УПОВНОВАЖЕНИХ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

РІШЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ВІД 10.06.2016 № 3 «ПРО ФУНКЦІОНУВАННЯ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ДЕКЛАРАЦІЙ ОСІБ, УПОВНОВАЖЕНИХ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

РІШЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ВІД 06.09.2016 № 19 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПЕРЕВІРКИ ФАКТУ ПОДАННЯ СУБ’ЄКТАМИ ДЕКЛАРУВАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» ТА ПОВІДОМЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ПРО ВИПАДКИ НЕПОДАННЯ ЧИ НЕСВОЄЧАСНОГО ПОДАННЯ ТАКИХ ДЕКЛАРАЦІЙ»

РІШЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ВІД 06.09.2016 № 20 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ІНФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ПРО ВІДКРИТТЯ ВАЛЮТНОГО РАХУНКА В УСТАНОВІ БАНКУ-НЕРЕЗИДЕНТА ТА ВНЕСЕННЯ ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ФОРМУВАННЯ, ВЕДЕННЯ ТА ОПРИЛЮДНЕННЯ (НАДАННЯ) ІНФОРМАЦІЇ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ДЕКЛАРАЦІЙ ОСІБ, УПОВНОВАЖЕНИХ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

РІШЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ВІД 10.02.2017 № 56 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ КОНТРОЛЮ ТА ПОВНОЇ ПЕРЕВІРКИ ДЕКЛАРАЦІЇ ОСОБИ, УПОВНОВАЖЕНОЇ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

ПОРЯДОК ІНФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ПРО ВІДКРИТТЯ ВАЛЮТНОГО РАХУНКА В УСТАНОВІ БАНКУ-НЕРЕЗИДЕНТА

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ ІНШИХ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ВІД 10.09.2012 № 986 «ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПЕРЕВІРКИ ВІДОМОСТЕЙ ЩОДО ОСВІТИ, НАЯВНОСТІ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ, ВЧЕНОГО ЗВАННЯ У ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ЗАНЯТТЯ ПОСАД, ПОВ’ЯЗАНИХ З ВИКОНАННЯМ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

НАКАЗ МІН’ЮСТУ УКРАЇНИ 18.03.2015 № 383/5 «ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ»

Конфіденційна лінія довіри

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про корупційні правопорушення та інші неправомірні дії, які вчинили посадові особи і працівники державного підприємства «КБ «Південне», Ви можете надіслати повідомлення про це на електронну адресу: antycoryusd@ukr.net

Для більш детального вивчення ситуації та всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам зазначити інформацію про себе та свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому анонімне повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, які містять наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб і працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Про корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, а також інші порушення Закону України «Про протидію корупції» Ви можете також повідомити за телефоном:

міським +38 056 790-02-43

або особисто уповноваженому з протидії корупції.

Контакти

вул. Криворізька, 3
Дніпро, 49008, Україна

Підписатися на розсилку останніх новин

Контакти

вул. Криворізька, 3
Дніпро, 49008, Україна

Підписатися на розсилку
останніх новин

© Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля». 1995-2024. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

© Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля». 1995-2024.
Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.