Послуги
Послуги
Project description
ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРОЛІЗУ ВОДИ
ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРОЛІЗУ ВОДИ
Електороліз води місячного походження, виявлення якої стало нещодавнім відкриттям вчених, розглядається також як один із найбільш економічних методів для виробництва ракетного палива в умовах місячної бази.
Вчені та фахівці ДП «КБ «Південне» разом з інститутами НАН України розробили інноваційну технологію електролізу води із застосуванням безмембранного електролізера високого тиску.
Запропонована технологія фактично оминає і ліквідує основну проблему застосування наявних технологій генерації водню та кисню на поверхні Місяця: великі габарити, масу, вартість доставки компресорного устаткування на поверхню Місяця, а також складність технічного обслуговування такого устаткування в умовах місячної поверхні.
Демонстраційний лабораторний зразок
безмембранного електролізера
Демонстраційний лабораторний зразок
безмембранного електролізера
ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ
ВОДНЕВИЙ АКУМУЛЯТОР ЕНЕРГІЇ ДЛЯ МІСЯЧНОЇ БАЗИ
Установки водневого акумулятора енергії, створені на наступних етапах відпрацювання інноваційної технології, дозволяють розпочати створення максимально повного прототипу обладнання для енергозабезпечення місячної бази, виготовленого із застосуванням матеріалів і комплектувальних елементів, що відповідають умовам його доставки й експлуатації на поверхні Місяця. Це обладнання призначено для проведення випробувань і відпрацювання експлуатаційних режимів з максимальною технічно досяжною імітацією температурних і гравітаційних умов поверхні Місяця або промислових приміщень місячної бази.
Цей етап створення водневого акумулятора енергії для місячної бази передбачає проведення випробування установки в літальній лабораторії з відтворенням місячної гравітації для визначення фізичних параметрів процесів генерації газів в умовах низької гравітації та високого тиску в порожнинах електролізера.
Основні технічні характеристики установки: основні технічні параметри установки, вимоги до матеріалів і комплектувальних елементів визначатимуть відповідно до конкретних умов і завдань, які розробляють у концепції місячної бази.