Прес-центр
Прес-центр
БЕРЛІНСЬКИЙ АВІАСАЛОН: УСПІХ ЕКСПОЗИЦІЇ ТА ПЛІДНЕ СПІЛКУВАННЯ
25-29 квітня в Берліні відбулася Міжнародна аерокосмічна виставка ILA Berlin Air Show 2018, у якій взяли участь близько 1100 компаній із 41 країни, зокрема й флагмани української космічної галузі – ДП «КБ «Південне» і ДП «ВО Південмаш ім. О.М. Макарова».
Ця спеціалізована виставка авіакосмічної тематики, що проходить раз на два роки, – по суті величезний майданчик для ділових зустрічей з колегами з різних країн світу, демонстрації нових досягнень, переговорів та обміну досвідом.
Не став винятком Берлінський авіасалон-2018. Делегація України, яку очолювали заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко та Голова ДКАУ Павло Дегтяренко, провела ряд стратегічно важливих для розвитку вітчизняної ракетно-космічної галузі зустрічей – з керівництвом Міністерства економіки і Міністерства оборони Німеччини, Німецького аерокосмічного центру, Французького центру аерокосмічних досліджень, Європейського космічного агентства.
Делегація ДП «КБ «Південне» на чолі з Генеральним директором Олександром Дегтяревим брала участь в офіційних зустрічах із колегами з космічних агентств Німеччини, Італії та Казахстану, під час яких обговорювалися напрямки взаємовигідного співробітництва. Крім того, проведено зустрічі з представниками близько 30 фірм з питань закупівель високотехнологічного устаткування, імпортозаміщення, перспективного партнерства.
Експозиція КБ «Південне», на якій були представлені макети ракет-носіїв «Циклон-4М», «Маяк-33-4Н», «Зеніт-3SL», супутника «Січ-2М», макети двигунів РД-810, РД-843 і паливний (кріогенний) бак, як завжди привернула особливу увагу учасників виставки. Серед них було немало фахівців, які виявили цікавість до майбутніх стартів РН «Циклон-4М». Великий інтерес викликали видовищні макети РД-810 і РД-843 – технології створення подібних двигунів використовує досить вузьке коло виробників.
Делегація КБ «Південне» представила і власний проєкт науково-промислової бази на Місяці, обґрунтувавши таким чином членство в Асоціації місячного поселення (MVA) та свої амбітні плани у розробленні теми колонізації найближчого супутника Землі.
Серед тем, що обговорювалися, були: адитивні технології, полімерні та композитні матеріали, особливості застосування матеріалів для перспективних конструкцій.