Прес-центр
Прес-центр
У КБ “ПIВДЕННЕ” ПРОЙШЛА НАРАДА, ПРИСВЯЧЕНА ОБГОВОРЕННЮ ДЕРЖАВНОГО ОБОРОННОГО ЗАМОВЛЕННЯ НА 2021 РIК
У Дніпрі відбулася нарада за участю представників Міністерства оборони, Збройних Сил та Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.
21 січня на ДП «КБ «Південне» та ДП «ВО Південмаш» з робочим візитом прибула численна представницька делегація Міністерства оборони України на чолі з міністром оборони Андрієм Тараном та делегація Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості на чолі з віцепрем’єр-міністром Олегом Уруським. Високопосадовці ознайомилися з поточним станом виробництва, напрацюваннями вітчизняних підприємств ракетно-космічної галузі та провели нараду, присвячену виконанню Державного оборонного замовлення на 2021 рік.
Під час візиту гості оглянули виробничі потужності ДП «КБ «Південне»: комплекс нових матеріалів і перспективних технологій, а також цех складання та випробувань космічних апаратів.
Тимчасово виконуючий обов’язки Генерального директора ДП «КБ «Південне» Олександр Кушнарьов ознайомив очільника військового відомства та віцепрем’єр-міністра зі станом робіт над проєктами оборонної та космічної тематики, за якими зараз працюють на підприємстві. Особливу увагу було приділено військовим розробкам, супутникам та міжнародним космічним проєктам.
Генеральний директор ДП «ВО Південмаш» Сергій Войт охарактеризував стан робіт підприємства та надав пропозиції щодо розширення перспектив співпраці.
Директор ДП «НВО «ПХЗ» Леонід Шиман ознайомив учасників наради зі станом виконанням робіт підприємства за Державним оборонним замовленням та окреслив перспективи розвитку напрямів діяльності заводу.
Як повідомив у Facebook віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, під час наради було обговорено Державне оборонне замовлення на 2021 рік, поточний стан реалізації окремих програм та проєктів, а також нещодавно ухвалену Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки.
Було наголошено, що ухвалення відповідної Програми, яке має відбутися в короткостроковій перспективі, забезпечить ефективне використання вітчизняного космічного потенціалу та реалізацію інтересів держави у сфері національної безпеки та оборони.