Пресс-центр
Пресс-центр
КБ «ЮЖНОЕ» НА СПЕЦИАЛЬНОМ ПОКАЗЕ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФИЛЬМА «АПОЛЛОН-11»
В понеділок в київському кінотеатрі «Жовтень», у рамках 10-го фестивалю американського кіно «Незалежність», відбувся спеціальний показ документального фільму «Аполлон-11». Показ відбувся за підтримки Посольства США в Україні, яке офіційно запросило КБ «Південне» презентувати глядачам свої досягнення у сфері дослідження та освоєння Місяця.
Створений з архівних кадрів, «Аполлон-11» – унікальна можливість стати очевидцями першого польоту на Місяць і пережити ті знаменні події 50-річної давнини, коли людство зробило гігантський стрибок у майбутнє.
Фільм отримав приз за Найкращий монтаж документального фільму на фестивалі Sundance-2019, а також ще 45 нагород та 35 номінацій.
Перед сеансом глядачі мали можливість ознайомитись з нашою тематичною експозицією, на якій вперше широкому загалу в Україні було представлено модель у масштабі 1:5 місячного лендер-хоппера.
Місячний лендер-хоппер – новітня розробка КБ «Південне» для наукових космічних місій, особливістю якого є те, що після приземлення на поверхню Місяця він здатен на три стрибки на відстань до 20 км, переносячи з собою наукове обладнання, а також виконувати у кожній точці приземлення наукові дослідження.
Також вже традиційно було багато охочих «розігрітися» VR-прогулянкою Місяцем по нашій науково-дослідницькій промисловій базі.
Після перегляду фільму у конференц-залі кінотеатру відбулася дискусія «Освоєння Місяцю: історія та перспективи» за участю Головного конструктора і начальника конструкторського бюро з системного проєктування ракет і ракетних комплексів ДП «КБ «Південне» Максим Дегтярев, СЕО стартапу Spacebit Pavlo Tanasyuk (Велика Британія) та засновника міжнародної компанії DECRON.Club і візіонера українського ком’юніті Space1OOO Дениса Руденка.
Максим Дегтярьов, зокрема, розповів про розробки КБ «Південне» у сфері освоєння Місяця — саме про місячну промислово-дослідну базу, про космічні транспортні системи для доставлення екіпажу на поверхню Місяця і подальшого повернення на Землю, про місячну орбітальну станцію, яка має забезпечити дистанційне дослідження поверхонь, проведення експериментів та вирішення інших завдань.
Дякуємо організаторам за цікавий вечір, що зібрав таку величезну кількість людей, небайдужих до космосу.